Haberler

League of Legends, 7 Ocak’ta gelecek yeni 2022 sezonu videosunun tanıtımını yapıyor

Resmi League of Legends Twitter hesabı, 7 Ocak’ta piyasaya sürülmesi planlanan yeni 2022 sezonu sinematiğinin çıkışını duyurdu. Tweet’in kaygı verici bir sorusu vardı: “7 Ocak’ta yeni bir yolculuk sizi bekliyor. Nasıl cevap vereceksin?” ifadeler, birçok kişinin bu videonun getirebileceği potansiyel karakterler veya temalar hakkında spekülasyon yapmasına neden oldu.

Bu duyuru, rekabetçi sezon başlamadan önce yayınlanan yeni bir video ile LoL’de uzun süredir devam eden geleneği takip ediyor. Bu videolar genellikle orijinal bir şarkı ve müzik videosu veya anlatı içerir.

2019’s Awaken gibi diğer sezonlar yoğun aksiyona sahip olsa da, oyuna taşınan evren içi arsa üzerinde çok az etkisi olsa da, Riot Games’in 2022 sezonu videosu ile ne yapacağı belli değil.

Yeni sezon sinematiği, Sezon 12’nin başlangıcına denk gelecek şekilde ayarlandı. Yaklaşan dereceli sezona da sadece birkaç gün kaldı.

Geçtiğimiz rekabet sezonu birkaç ay önce 15 Kasım’da sona ermiş olsa da, oyuncuların rekabete geri dönmek için daha fazla beklemesi gerekmeyecek.

Kaynak

0
0
0
0
0
45
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish