Aksiyon Haberler Mobil Oyunlar Nişancı(FPS-TPS)

Rainbow Six Mobile kapalı Alfa testi yakında geliyor

Rainbow Six Mobile yakında ilk alfa testine çıkacak. Yaklaşan oyunun resmi Twitter hesabına göre, önümüzdeki hafta alfa testi hakkında daha fazla ayrıntı içeren bir Geliştirici Günlüğü yayınlanacak.

Tweet’te Ubisoft, oyuna yalnızca sınırlı sayıda oyuncunun erişeceği anlamına gelen bir “kapalı alfa” barındıracağını doğruladı. Rainbow Six Mobile’ı erken oynamak istiyorsanız, alfaya davet alma şansı için resmi web sitesinde oyuna ön kayıt yaptırdığınızdan emin olun.

Ubisoft, Geliştirici Günlüklerinin tarihler ve bölgeler de dahil olmak üzere kapalı alfa ile ilgili tüm ayrıntıları içereceğini söyledi.

Rainbow Six Mobile, geçen ay Android ve iOS cihazlar için bağımsız bir oyun olarak duyuruldu. Geliştirici, oyunun sıfırdan akıllı telefonlar için oluşturulduğunu ve üç yıldan fazla bir süredir geliştirilmekte olduğunu söyledi.

Oyun, haritalarını ve operatörlerini Rainbox Six Siege ile paylaşacak olsa da, mobil cihazlar için optimize edilecek şekilde tonlanacak. Oyun için bir fragman geçen ay yayınlandı ve gerçek oynanışın çoğunu göstermese de mobil versiyon, PC versiyon tarafından sağlanan deneyime oldukça benziyor gibi görünüyor.

Oyun ilk alfa testindeyken, Rainbow Six Mobile’ın küresel olarak piyasaya sürülmesi biraz zaman alabilir. Hayranlar, Ubisoft’un önümüzdeki hafta Geliştirici Günlüklerinde oyun için geçici bir çıkış tarihi açıklayıp açıklamayacağını bekleyip görmek zorunda kalacak.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR