Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Revenge of the Squidlike: Squid Game’i artık CS:GO’da da oynayabilirsiniz.

Squid Game nihayet video oyunu topluluğunda doğal yuvasını buluyor: özel CS:GO sunucuları.

Squid Game, Eylül 2021’de yayınlanmasından bu yana kesinlikle gülünç bir başarı elde eden Netflix yapımı bir Kore dramasıdır. İçinde, umutsuz yarışmacılar nakit ödül şansı için çocuk oyunlarının ölümcül varyasyonlarında yarışırlar. Video oyunu dünyasında ve aynı zamanda gerçek dünyada epeyce nakavt yarattı . Daha önce Squid Game oyunları hakkında yazarken, daha fazlasını göremeyeceğimizi aptalca tahmin etmiştim ve ayrıca bana gençken sevdiğim Source motor modlarını nasıl hatırlattıklarını da belirtmiştim.

Bir yerlerde, lanetli bir maymunun patisindeki tek parmak kıvrıldı ve artık Counter-Strike: Global Offensive’de Squid Game oynayabiliriz . Kullanıcı Ansimist ve küçük bir ekip, eski düşmanım Red Light, Green Light’ın bir yorumu da dahil olmak üzere gösterideki tüm büyük hitleri içeren projeyi geliştirdi.

Özel haritalar ve modellerin hepsi iyi görünüyor ve Source motoru hala bu tür oyunlar için çok uygun görünüyor. Source’un mod yapımcıları için esnekliği ve kullanım kolaylığı, ayırt edici fizik simülasyonu ve oyunculara sağladığı hareket hızı ve kesinliği, Squidlike türüne dahil edilmesini tavsiye ediyor. Ansimist ve ortak çözümlerini seviyorum. bu oyunları yeniden yaratmaya da ulaştık. Kurabiye kesici oyununu, oyun içi bir çerezi savaş bıçağınızla parçalamanızı sağlayarak gösteriden uyarladılar ve Squid Game’in halat çekmesi, bir tür toplu hızlı zaman olayı olarak yapmış gibi görünüyor.

Bunu akılda tutarak, CS:GO’daki Squid Game, Squidlike yarışının kara atı olabilir: Puan kartlarınızı buna göre ayarlayın. Hâlâ inatla bunun sadece geçici bir heves olduğuna, gözlerinde bir parıltı olan her çeteci modcunun Matrix lobisini her FPS’de bir harita olarak yeniden yaratmasına yol açan aynı dürtünün başka bir ifadesi olduğuna dair inancıma tutunuyorum.

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR