Haberler

Riot, VALORANT’ta gelmesi beklenen Sentinel ajanı hakkında daha fazla ayrıntı açıkladı!

Riot Games’in en son State of the Agents güncellemesi, VALORANT oyuncularına yeni Sentinel hakkında daha fazla bilgi verdi ve oyunun mekaniğine bugün kısa bir bakış attı.

Riot aylardır yeni ajanla ilgili easter-egg ler veriyor. Deadeye olarak bilinen iyi giyimli bir figür, Haziran’daki Year One Anthem videosunda omzunda keskin nişancı tüfeği gibi görünen bir silahla ortaya çıktı. Bu ayın başlarındaki Fracture fragmanı, Fransız aksanlı gizemli bir sesle anlatıldı. Fragmanda iki merminin çarpışıp bir reaktörü yok ettiği görüldü.

Fracture, ayrıca haritanın her iki tarafında da muhtemelen trailer kullanılan silahların oldugu düşünülen iki tabanca kılıfı içeriyor. Fragmanı anlatan karakter muhtemelen Deadeye ve Deadeye’ın eseri, görünüşe göre Fracture’daki yıkılmış Krallık tesisine neden oldu.

Bir VALORANT karakter yapımcısı olan John Goscicki, özellikle Deadeye ile ilgili olmasa da, State of the Agents güncellemesinde yeni ajan hakkında daha fazla bilgi verdi.

Goscicki, “Geri adım attık ve kadroya başka bir Sentinel eklemenin farklı yollarını düşündük” dedi. “Ekstra bir güzellik için karışıma ek bir silah, oyunun odağı ile mekanik performanslara odaklanan bir Sentinel.”

VALORANT’ın şu anda üç Sentinel ajanı var: Sage, Cypher ve Killjoy. Başka bir Sentinel oyuna renk katabilir.

Riot muhtemelen şu an için yaklaşan ajan hakkında şifreli mesajlar vermeye devam edecek.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR