Haberler Oyun

Splatoon 3 için tek oyunculu DLC paketi 2024’te piyasaya çıkıyor

Splatoon 3 için çıkacak olan DLC paketine yeni bir tek oyunculu ana hikaye modu geliyor. Side Order isimli DLC, 2024 baharında çıkacak ve Nintendo’ya göre “tekrar tekrar oynanmak üzere tasarlandı.”

Yeni DLC, Splatoon 2’de yer alan Inkopolis Square şehrinde neler olduğunu görmenizi davet ediyor. Spire of Order’ı geçerken, koşu hızına, sıçrama hasarına ve daha fazlasına yükseltmeler ekleyerek yeteneklerinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz. Yeni mod ayrıca, ilk bakışta biraz dikkat dağıtıcı görünen, düşmanlarınızı süpürdükten sonra görünen hasar sayaçlarına da sahiptir.

Nintendo, Splatoon 3’ü geçen Eylül ayında piyasaya sürmüştü. İlk Splatoon oyunundan Inkopolis Plaza’ya dönmenizi sağlayan DLC’nin ilk bölümünü ise Şubat ayında piyasaya sürdü. Oyunun genişleme paketi 24,99 ABD Dolar ve Side Order da 2024’te yayınlandığında bu paketlere dahil olacak.

Bilmeyenler için Splatoon 3, Nintendo tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir üçüncü şahıs nişancı video oyunudur. Oyun, 9 Eylül 2022’de Nintendo Switch için piyasaya sürüldü. Splatoon 3, mürekkep sıçratma temelli bir savaş oyunudur. Oyuncular, mürekkep sıçratarak haritaları ele geçirmeye çalışırlar. Oyuncular, çeşitli silahlar ve yetenekler kullanarak düşmanlarını yenebilirler.

Oyun genelde Multiplayer (çok oyunculu) oynanan bir oyundur. Ancak yaklaşan Splatoon 3 Side Order DLC paketi ile tek oyunculu hikaye moduna da sahip olacak.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station Tüm İçerikler

Oynadığınız oyunlarla, Film ve Dizilerle hatta Teknolojik konularla ilgili tartışmalara girebileceğinizi, başlıklar açabileceğinizi, yorumlar yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hemen Panomuza üye olun!

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve TGS Pano platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir