Haberler

Starfield Oynanış Videosu İlk Kez Xbox Showcase’de Tanıtıldı

Starfield, Bethesda Game Studios için yedi yıldan fazla bir süredir ilk tek oyunculu RPG’yi olan ve büyük ölçüde beklenen bir oyundur. 12 Haziran’daki Xbox ve Bethesda Games Showcase sırasında gösterilen son oyun olmuştu. Savaş, gemi oluşturma ve ortamlar dahil olmak üzere oyunun işleyişi kapsamlı bir şekilde gösterildi. Kesinlikle muazzam bir oyun olacak gibi görünüyor ve etkinlikteki izleyicilerin tepkisi de buna işaret ediyor.

Microsoft, etkinliğini Starfield’ın ilk oynanış görüntüleriyle kapattı. Oynanış görüntüleri, oyuncunun bir uzay istasyonuna girip düşmanlarını bir makineli tüfek ve daha sonra güçlü bir pompalı tüfekle yok ettiğini gösterdi.

Görüntüler ayrıca bir kilit toplama oyun mekaniği gösterdi. Oyuncuların görevleri kabul edip dünya hakkında daha fazla şey öğreneceği büyük, hareketli bir şehir gibi görünen oyunun başkenti New Atlantis’de gösterildi.

Starfield’ın karakter yaratma sistemi de görüntülerde sergileniyordu ve Howard, onu Bethesda’nın şimdiye kadarki en kapsamlı karakter yaratıcı olarak nitelendirdi. Oyuncuların da seçebileceği isteğe bağlı özellikler var ve bunların her birinin avantajları ve dezavantajları olacak. Dahası, Starfield oyuncuların kendi uzay gemilerini yaratmalarına, kişiselleştirmelerine ve ardından onları uçurmasına bile izin verecek.

Howard, Starfield’ın boyutunu tartışırken, Starfield’ın 1.000’den fazla gezegeni olduğunu ve her birinin açık ve oyuncuların keşfetmesi için uygun olduğunu söyledi.

Starfield’ın başlangıçta bu Kasım ayında piyasaya sürülmesi planlanmıştı, ancak Bethesda oyunu geliştirmeye devam ederken Redfall ile birlikte 2023’e kadar ertelendi.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR