Haberler MOBA

Teleport, League of Legends PBE’de büyük bir nerf aldı!

Nerf, 2022 League of Legends sezon öncesi sezonunda gün ışığına çıkarsa, meta üzerinde kalıcı bir etkisi olabilir.

Teleport, 2022’de yeni bir görünüme kavuşabilir.

Son yıllarda üst ve orta koridorun temel unsurlarından biri haline gelen sihirdar büyüsü, oyunun ilk 14 dakikasında onu müttefik yapılarla sınırlayan önemli bir nerf alıyor olabilir.

League of Legends herkese açık test ortamında (PBE) “Dört saniye boyunca kanal açtıktan sonra şampiyonunuzu hedeflenen müttefik yapıya ışınlar” yazıyor. “14 dakikada Unleashed Teleport’a yükseltilir.”

“Unleashed Teleport”, oyuncuların Summoner’s Rift’te alışık olduğu Teleport’un normal versiyonudur ve şu anda müttefik yapılara, minyonlara, totemlere, tuzaklara ve Zac’in pasif bloklarına yönlendirilebilir.

Nerf, 2022 sezon öncesi sezonunda gün ışığına çıkarsa, meta üzerinde kalıcı bir etkisi olabilir. Şampiyonların, özellikle üst koridor oyuncularının oyunun başlarında alt koridoru cezalandırmasını engelleyerek oyunculara daha fazla nefes alma alanı sağlar. Ayrıca erken çatışmalara son vererek oyunun genel hızını yavaşlatır. Buna karşılık, nerf, üst koridor oyuncularını ilk 14 dakika boyunca çiftleşmeye zorlayarak yaratıcılık için çok az yer bırakabilir.

Ancak bu değişiklik geçicidir ve bir sonraki yama iki hafta içinde canlı sunuculara ulaşmadan önce kolayca geri alınabilir. 11.25 Yaması 22 Aralık’ta planlanıyor.

Kaynak

0
0
0
0
0
14
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish