Haberler

Discord, içerik oluşturuculara yeni premium üyelikle VIP özellikler sunacak!

Discord, sunuculardan para kazanmanın yeni bir yolunu test ediyor. (yine:P)

Bugün bir blog gönderisinde, çeşitli içerik oluşturucuların yeni, premium bir betaya davet edileceğini duyurdu. Discord kısa süre önce platformu bir topluluk alanı olarak oluşturmak için ileti dizileri gibi birkaç yeni özellik yayınlamış olsa da, bu premium üyelik grup mesajlaşma uygulamasına para kazanma seçenekleri sağlayacaktır.

Twitch’teki abonelik sistemine benzer şekilde Discord, sunucu sahiplerine kendi teşvikleriyle farklı fiyat noktalarında birkaç katman oluşturma seçeneği sunacak. Bu farklı katmanlar, ekstra sunucu kanalları, sohbetler ve sesli aramaları içerebilir. Discord Nitro, planlanan yeni premium hizmetle çok az örtüşen kişisel bir abonelik olarak kalacak.

Discord, blog gönderisinde “Premium Üyelikler, topluluğunuz içinde birinci sınıf deneyimler, içerik ve etkileşimler sunmanın modern ve basit bir yolunu sunar” dedi. “Ve hızlı ve sorunsuz bir süreçle üyeler abone olabilir ve ödemelerle avantajlara anında erişebilir ve tümü doğrudan Discord’da gerçekleşir.”

Discord için premium üyeliğin sonunda canlı sunuculara ulaşması beklense de, şirket hala “yavaş dağıtım” aşamasında olduğunu açıkça belirtti. Discord ürünün potansiyeli hakkında geri bildirim aldığından, bu bir sonraki duyuruya kadar kapalı bir deney olarak kalacaktır. Discord, bu yeni sunucu özelliğini test etmeyi düşündükleri içerik oluşturucuları veya premium deneyimi uygulayan kaç içerik oluşturucuyu görmeyi bekleyebileceğimizi açıklamadı.

Discord’un şu ana kadar ürün için bir çıkış tarihi yok; Ancak şirket, geri bildirim geldikçe premium üyelikte ince ayar yapmak istiyor.

Kaynak

0
0
0
0
0
46
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish