Aksiyon Haberler Macera RPG / MMORPG

Cyberpunk 2077, modcular sayesinde metroya kavuştu.

Şehir yaşamının mükemmel bir parçası.

Night City’nin NCART sisteminin çalışmadığı için hayal kırıklığına uğradıysanız, Cyberpunk 2077 modderleri sizi korudu. Genişleyen metropol artık modcular sayesinde, 19 istasyonlu ve oyunun kullanıcı arayüzüne ve kontrollerine tam entegrasyona sahip çalışan bir metro sistemine sahip. Gerçekten özgürce keşfedebilecekleri sürükleyici bir oyun isteyenler ve hızlı seyahat sistemlerinden nefret edenler için hoş, kaygan bir modlama.

Metroya binerken birinci ve üçüncü şahıs manzaraları arasında geçiş yapabilirsiniz; bu, şehre ve orada siz olmadan şehrin nasıl hareket ettiğine bir göz atmak için harikadır. Bunu kullanmak için haritadaki mevcut Metro hızlı seyahat noktalarından birine gitmeniz, ardından istasyona girmek için kapılarla etkileşime geçmeniz yeterlidir. Oradan gerçekten sadece bir metro istasyonu: İşaretler, bir sonraki arabanın nereye gittiğini ve atlamak için trenle etkileşime girdiğinizi söylüyor. Radyo dinleyebilir ve koltuk değiştirmek için fare tekerleğini kullanabilirsiniz.

Ayrıca, çalıştırmakta olduğunuz diğer şehri değiştiren modlarla muhtemelen uyumlu olduğunu hayal ediyorum: yükseltilmiş bir monoray gökyüzüne iyi gider ve umarım çok fazla engel olmaz.

Moda bu linkten ulaşbilirsiniz Nexusmods üzerinde Cyberpunk 2077 Metro Sistemi mod. Bunu yaptığınız için teşekkürler, modder keanuWheeze.

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR