Uncategorized

God of War Ragnarok, İşte Kratos’un Yeni Yetenekleri

Kratos, Thor’u ele geçirmek için yükseltilmiş bir cephanelik alıyor.

God of War Ragnarok, Kratos’un farklı kalkanları değişen yeteneklerle donatmasına izin verecek.

Yakın tarihli bir röportajda YouTube kullanıcısı Jon Ford ile konuşan God of War Ragnarok yönetmeni Eric Williams, Kratos’un devam filminde bulması ve kilidini açması için birkaç kalkan olacağını açıkladı. Williams, “Çok derine inmek istemiyorum ama evet, farklı kalkanlar var ve farklı savunma seçenekleri ve yetenekleri var” dedi.

Yönetmen, “Bunu yapmamızın nedeni, Kratos’unuzu inşa etme şeklinize, ekipman, teçhizat ve bunun gibi şeyler için gerçekten etkileyici bir seçim yapmak istiyoruz” diye devam etti. Kratos, 2018’de God of War yeniden başlatmasında kullanılacak tek kalkana sahipken, Ragnarok kalkan bölümünde çok daha fazla çeşitlilik sunacak.

Ragnarok ayrıca Kratos ve Atreus için İskandinav destanının sonunu da yazacak . Eski God of War yönetmeni Cory Barlog, Sony Santa Monica’nın mevcut destanın kapsayıcı hikayesini sırf geliştirme çok uzun sürdüğü için tamamladığını açıkladı. Barlog, her God of War oyununun yapımı beş yıl sürse (ki bu muhtemelen Ragnarok için görünüyor), o zaman bir üçlemenin 15 yıl boyunca tamamlanmayacağını belirtti. Barlog, bunun biraz fazla uzun olduğunu düşünüyor.

Kaynak

7
25
46
1
12
6
8
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X