Haberler

Takipçi ifadeleri artık Twitch’te mevcut!

Bir yayıncıyı takip edin, havalı ifadeler alın.

Tüm Twitch Ortakları ve İştirakleri artık izleyicilerin bir Twitch yayıncısını takip ettikten sonra alabilecekleri beş takipçi ifadesine erişime sahip.

Beş ifade ücretsizdir ve bir yayıncıyı takip ederek kolayca açılır. Bu özellik, anında yükleme uygunluğuna sahip Twitch Ortakları ve İştirakleri için mevcuttur. Bu duyurudan önce, takipçi ifadelerinin eklenmesi rastgele görünüyordu ve yalnızca birkaç yayıncı bunu etkinleştirme yeteneğine sahipti.

Bir Twitter gönderisinde (linke tıklayarak Tweet’e gidebilirsiniz.) Twitch, Ortaklar için hala hareketli ifadeler üzerinde çalıştığını ve Ocak ayının sonuna kadar bunlara erişebileceklerini söyledi. Animasyonlu ifadeler şu anda Twitch Partners için mevcut.

Anında yüklemeye erişimi olmayan Twitch Ortakları ve İştirakleri, Twitch tarafından ortaya konan gereksinimlere uyarak bunu alabilir. Partnerler için, Partner olmalarının üzerinden en az 60 gün ve bir ihlalin üzerinden 60 gün geçmiş olmalıdır. İştirakler için, son iki yıl içinde toplam 60 gün yayın yapmış olmaları gerekir. Günlerin sıralı olması gerekmez ve yeni Ortaklar, bir Ortak olmadan önce geçen süreyi sayamaz. Hesapları da iyi durumda olmalıdır.

Anında yükleme erişimine sahip olanlar, takipçi ifadelerini eklemek için içerik oluşturucu panosuna gidebilirler. İçerik oluşturucu panosundaki sol kenar çubuğundan “Görüntüleyici Ödülleri”ni ve ardından “İfadeler”i seçin. Oradan “Slot Ataması” açılır menüsünü seçin ve “Takipçi”yi seçin.

İfadeler Twitch’te genel değildir ve takip edilen kanalla sınırlıdır. İfadeler yeniden atanabilir veya yenileri yüklenebilir.


Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR