Haberler Oyun-İş Dünyası

Riot, Arcane’nin ikinci perdesi için Among Us ile iş birliği yapıyor!

Riot Games, bugünün RiotX Arcane etkinlik fragmanında animasyon şovu Arcane ve Among Us arasında bir işbirliği yaptı. Videoda, Crewmates gösteriden aksesuarlar takarak kısa bir görünüm veriyor.

İşbirliği, gösterinin şerefine Arcane’nin ikinci perdesini kutlayan Riot’un bir hafta süren Progress Day etkinliğinin bir parçası.

Riot, fragmanda gösterildiği gibi oyuna Arcane temalı bazı aksesuarlar getirmek için Among Us ile ortak olacak. İşbirliği gerçekleştiğinde, Among Us oyuncuları Piltover’dan bir uygulayıcı gibi görünen görevlerde bulunma şansına sahip olacaklar.

Yine de Riot, işbirliği hakkında henüz daha fazla bilgi açıklamadı ve ortaklık başladığında Among Us’a tam olarak ne geleceği belli değil.

Progress Day, animasyon serisinin dışında, oyunlar arası bir etkinlik olarak yer alacak. 7-13 Kasım tarihleri arasında Riot’un tüm oyunlarındaki oyuncular özel ödüller kazanma ve Arcane’den ilham alan yeni içerikleri keşfetme şansına sahip olacak.

League’den sihirdarlar, Gizem temalı Kapsüller ve Simgeler alırken, Teamfight Tactics için oyuncular, piyasaya sürülen son efsane setinden bir Efsane Yumurtası alabilirler. VALORANT hayranları özel Poro Gun Buddy’yi hedef alacak, Legends of Runeterra oyuncuları ise Jayce Champion kartı alabilecek. Son olarak, Wild Rift oyuncuları ceplerine 100 Poro jetonu alma şansına sahipler.

Riot’un oyunlarından oyuncular birçok özel içerikle ödüllendirilecek ve Among Us oynamayı sevenler favori şampiyonlarını aksesuar olarak görebilirlecekler. Riot, oyuna hangi eşyaların ekleneceğini belirtmemiş olsa da, Jinx’in ikonik saç modeli, Vi’nin eldivenleri veya gözlükleri ve muhtemelen evcil hayvan olarak mini bir Krug, Among Us’ta Arcane’i kutlamaya yardımcı olabilir.

Kaynak

0
0
0
0
0
44
0

Bir cevap yazın

X