Haberler MOBA

Riot, Chemtech Rift ve Soul dahil olmak üzere Lig sezon öncesi değişikliklerini takip ediyor!

Bu yeni özellikler sorunlu olmaya devam ederse, Riot değişikliklerle devreye girecek.

League of Legends’ın 2022 sezonu geçen hafta başladı ve oyunda, çoğu sezon öncesi dönemde uygulanan, yeni elemental ejderler ve objektif ödüller gibi çok sayıda değişiklik içeriyordu. Bu yeni özelliklerin çoğu oyuncular tarafından kabul edildi, ancak diğerleri sorunlu ve aşırı güçlü olarak göze çarpıyor.

Yeni bir Hızlı Oynanış Düşünceleri geliştirici gönderisinde, yeni Summoner’s Rift tasarım lideri Riot Phroxzon, Riot’un bu yeni özelliklerin birçoğu hakkında nasıl hissettiğine dair fikir verdi ve oyunun birçok ekibinin yakın gelecekte bunları daha fazla değiştirmeye açık olduğunu detaylandırdı. Bu sezon öncesi sezon önceki sezonlara kıyasla daha az yeni özellik içermesine rağmen, oyunun birçok yönü çeşitli kapasitelerde değiştirildi, bazıları sağlıklı oyun dengesi için biraz fazla.

Phroxzon, oyunculara tasarım ekibinin hem Chemtech Rift hem de Soul ile ilgili eleştirilerin farkında olduğunu garanti etmeyi amaçladı ve Soul ile ilişkili hem gizli bölgelerin hem de buff’ların çok güçlü olduğunu ve genellikle onlara karşı oynamanın eğlenceli olmadığını kabul etti. Phroxzon, “Her iki değişiklikten sonra da yüksek anların hala tezahür etmediğini, ancak oyuncuları hayal kırıklığına uğratmaya devam ettiğini tespit edersek, yeniden çalışmalar da dahil olmak üzere daha yüksek kapsamlı değişikliklere çok açığız” dedi.

Tasarım ekibi, bu özelliğin zamanla topluluk tarafından memnuniyetle karşılanacağına inandığından, nesnel ödüllerin gücü hakkında da benzer bir duygu ifade edildi. Objektif ödüllerin henüz kazanan takımın liderliğini sürdürmesini sağlayacak denge düzeyinde olmadığına, ancak özelliği sürdürmenin ve üzerinde çalışmanın Vadi’nin her iki tarafı için daha iyi stratejiler açacağına inanıyorlar.

Rünler, eşyalar ve sihirdar büyüleriyle ilgili olarak, bu kategorilerin üçünde de yapılan değişiklikler, tasarım ekibini şu anda memnun ediyor, ancak her birini daha da geliştirmeye bakıyor. Phroxzon, Lethal Tempo’nun özellikle yakın dövüş şampiyonları üzerindeki gücünü kabul etti ve oyunculara ineklerin yolda olduğunu hatırlattı. Tasarım ekibi, yeni Inspiration temel taşı First Strike’ın durumundan memnun, ancak bu sekmedeki diğer kilit taşı olan Glacial Augment, ekibin umduğu kadar çok kullanılmadı ve büyücülerin kullanacağına dair umutlarına dikkat çekti. bu rune daha çok Aery’nin üzerinde. Tasarım ekibi önümüzdeki haftalarda onları yakından takip edecek olsa da, Işınlanma ve çeşitli Efsanevi ve Efsanevi öğelerdeki değişiklikler de başarılı oldu.

Lig’in 2022 sezonu devam ediyor ve oyuncular yıl sonuna kadar yeni dereceli sezonda yer alabilecekler.Kaynak

0
0
0
0
0
49
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish